Trzecie klubowe wyjście do kina Cinema City

6 marca 2018 r. członkowie Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Filmowego KCEZ uczestniczyli w kolejnym, cyklicznym już, wyjściu do zaprzyjaźnionego kina Cinema City. Tym razem obejrzeliśmy bezsprzecznie perfekcyjne dzieło filmowe – film w reżyserii Martina McDonagha „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”.

Film oglądało się tak, jak czyta się genialną powieść – od deski do deski, chłonąc każdy moment tego wyjątkowego doświadczenia. „Trzy billboardy” to przewrotna i błyskotliwa, westernowa opowieść o kobiecej zemście, pełna wyrazistych bohaterów wrzuconych do pełnego rozczarowań i niesprawiedliwości świata. Dzieło wielowarstwowe, dotykające wielu problemów współczesnego świata, takich jak rasizm, przemoc, samosądy. Film pokazujący, że zawsze jest miejsce na przebaczenie i wewnętrzną przemianę. Filmowa historia, w której przyziemność miesza się z iście grecką tragedią, a dialogi są ostre i naszpikowane zabawnymi puentami.                                                        Jednym słowem, w ten marcowy, kinowy wieczór daliśmy się zaczarować!
trzy
źródło: https://szczere-recenzje.pl/billboardy-ebbing-missouri/6246/
trzy2
źródło:http://www.polskieradio.pl/8/3664/Artykul/2019786,Trzy-billboardy-za-Ebbing-Missouri-Ameryka-patrzy-na-swoja-prowincje
trzy3
żródło:http://www.gram.pl/artykul/2018/02/02/potrzeba-bylo-tragedii-zeby-pojawily-sie-trzy-billboardy-za-ebbing-missouri.shtml
Reklamy

2 uwagi do wpisu “Trzecie klubowe wyjście do kina Cinema City

  1. Jeżeli wygra Oscara za najlepszy film, to będzie to od wielu lat w pełni zasłużona nagroda. Film w zasadzie bez słabych stron. Scenariusz bardzo wciągający i na szczęście nie sztampowy. Muzyka fajnie połączona z filmem.Poleczm ten film każdemu.

    Polubienie

  2. Film godny polecenia, bardzo ciekawy i wciągający. Trzy billboardy za Ebbing, Missouri to niewątpliwie pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli kina i dobrych opowieści.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s